Погледнете го новиот спот на Викторија Лоба за песната „Над Небото“

Викторија Лоба го промовираше новиот видео-спот сниман на Санторини за песната „Над Небото“ во соработка со Марга Сол и Darles Flow. Песната е испеана и на англиски јазик со насловот „FEEL IT“. Во продолжение погледнете ги видеата од двете верзии на песната на Лоба! Ние сме пријатно изненадени, што мислите вие?

Прочитај повеќе

ПредлогФилм - Peppermint!

Замислете еден сосема нормален и обичен ден. Одите на кратка прошетка со вашето семејство и одеднаш се исчезнува и се што знаете се менува. Најголемата трагедија е што вашето семејство е крволочно убиено, а системот прави се за да ги прикрие вистинските злосторници. Што би направиле Вие? Погледнете што прави Џенифер Гарнер, во меѓувреме, во нејзин

Прочитај повеќе

Важни вести од Холивуд

Американската академија за филмска уметност и наука објави дека ќе ја скрати годишната церемонија за доделување на Оскари за 2018 година, поради критиките од јавноста дека премногу долго трае и ќе воведе нова категорија на награда за најпопуларниот филм на годината."Промените доаѓаат", изјави американската академија на Твитер, која ги доделува

Прочитај повеќе

#ПредлогФилм - „The Meg“

The Meg e научно фантастичен филм, во режија на Џон Туртелтауб со сценарио на Деан Георгарис, Џон Хобер и Ерик Хобер, снимен според книгата „Мег: Роман на длабок терор“ од Стив Алтен. Главните улоги во филмот се Џејсон Статам, Ли Бингбинг, Рајн Вилсон, Руби Роуз, Винстон Чао и Клиф Куртис Тие следат група научници кои се соочуваат со ајкула со

Прочитај повеќе

Да ја декодираме неговата библиотека! Погледнете што чита и дознајте каков карактер е !

Дали вашиот партнер чита криминалистика или пак ужива во научната литература?Ајде погледенете во неговите полици, а ние ќе ви кажеме каков карактер е!Според разни спроведени истражувања,дури 85% од од луѓето, гледаат на оние кои читаат како на секси интелектуаци. Затоа предлагаме да дознаете кој е неговиот омилен жанр, бидејќи ќе открие многу

Прочитај повеќе

Кајли Џенер ќе се најде на насловната страна на Форбс

Иако има само 20 години Кајли Џенер е прогласена за прв женски билионер пред 21 година. Таа е најмлад претставник од кланот на Кардашијан и сe чини дека е најуспешна во својата бранша. Имено нејзиниот бренд Kylie Cosmetics (кој е 100% поседуван од Кајли) присутен е на пазарот скоро две години, а веќе има остварено профит од 900 мииони долари.

Прочитај повеќе

N/A