Блог статии од месец Јануари, 2018

The Mylines, Хангжу Кина – хотел кој ќе си игра со вашите сетила!

Самиот ентериер, екстериер, распоредост на собите, озвучувањето и осветлувањето е фокусиран на главната цел на сопствениците на овој хотел – да си играат со вашите сетила.

Прочитај повеќе

#ПредлогДестинација за романтичен и несекојдневен викенд!

Сега е актуеално да посетите некоја топла и убава дестинација во текот на овој период од февруари до крајот на март најдоцна, поради тоа што климата на овие места е најубава токму сега, а вам ќе ви годи тоа што цените се прифатливи и не толку високи како кога би ги посетиле овие дестинации во текот на јули, на пример.Излезете од стереотипите за р

Прочитај повеќе

Уште една гламурозна ноќ – Grammys 2018!

Вчера вечер се одржа уште една гламурозна ноќ за која ќе се зборува во текот на целата година.Се одржа овогодинешното 60-то јубилејно издание на Grammy наградите во Madison Square Garden во Њујорк на кое како домаќин се појави шармантниот Џејм Корден.И додека од сите страни ќе слушате за награди, добитници и модата на црвениот тепих, ние одлучивм

Прочитај повеќе

N/A